Vardas, pavardėMokyklaKlasėVieta
Neringa Levinskaitė KTU gimnazija 10 I
Martynas Cibulskis Klaipėdos „Ąžuolyno” gimnazija 9 II
Žilvinas Pranaitis Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija 11 II
Adomas Paulauskas Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija 11 II
Deividas Morkūnas Vilniaus licėjus 12 III
Andrius Ovsianas Vilniaus licėjus 12 III
Robertas Norkus Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija 9 III
Martynas Šapalas Šilutės Vydūno gimnazija 12 III
Justas Tamulis Vilniaus licėjus 11 III

Kaunas, KTU, 2016-03-19

Vardas PavardėMokyklaKlasėVieta
Arnas Nakrošis Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija 12 I
Lina Staškevičiūtė Pasvalio Petro Vileišio gimnazija 12 II
Justas Meškys Telšių „Džiugo“ gimnazija 12 III
Rytautas Kvašinskas Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija 12 III

Kaunas, KTU, 2016-03-19

Vardas, pavardėMokyklaKlasėvieta
Gabrielius Keibas Anykščių Antano Vienuolio progimnazija 8 I
Simonas Baltūsis VšĮ Pranciškonų gimnazija 8 II
Monika Jurkūnaitė Alytaus „Volungės“ pagrindinė mokykla 8 III
Linas Ragainis VšĮ Pranciškonų gimnazija 8 III

Kaunas, KTU, 2016-03-19

Vardas PavardėMokyklaDarbo pavadinimasKlasėVieta
Mantas Skačkauskas Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija Vaizdo žaidimų konsolė paremta šviestukų matrica 12 I
Lukas Kaminskis, Arnas Klova Telšių „Džiugo” gimnazija Mobilioji miesto programėlė TELŠE 12 II
Akvilė Valentukonytė KTU gimnazija MokuDoku 10 III

Kaunas, KTU, 2016-03-19

Vardas, pavardėMokyklaKlasėVieta
Ramūnas Purtokas Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija 12 I
Martynas Cibulskis Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija 9 II
Aleksas Legačinskas Šiaulių Lieporių gimnazija 12 II
Lukas Kybartas Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija 12 III
Robertas Norkus Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija 9 III
Martynas Šapalas Šilutės Vydūno gimnazija 12 III

Kuršėnai, Lauryno Ivinskio gimnazija, 2016-02-26

Vardas, pavardėMokyklaKlasėVieta
Justas Meškys Telšių "Džiugo" gimnazija 12 I

Kuršėnai, Lauryno Ivinskio gimnazija, 2016-02-26

Vardas, pavardėMokyklaKlasėvieta
Simonas Baltūsis VšĮ Pranciškonų gimnazija 8 I
Arijus Lengvenis Šiaulių "Romuvos" progimnazija 8 II
Austėja Valeikaitė Šiaulių Dainų progimnazija 8 III

Kuršėnai, Lauryno Ivinskio gimnazija, 2016-02-26

Vardas, pavardėMokyklaKlasėVieta
Lukas Naruševičius Panevėžio 5-oji gimnazija 12 I
Matas Timinskas Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija 12 II
Titas Malinauskas Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija 11 III
Adomas Paulauskas Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija 11 III
Arnoldas Rauba Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija 9 III
Dovydas Dzežulskis Grinkiškio Jono Poderio gimnazija 11 III

Pasvalys, Petro Vileišio gimnazija, 2016-02-26

Vardas, pavardėMokyklaKlasėVieta
Lina Staškevičiūtė Pasvalio Petro Vileišio gimnazija 12 I
Arnas Nakrošis Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija 12 II

Pasvalys, Petro Vileišio gimnazija, 2016-02-26

Vardas, pavardėMokyklaKlasėvieta
Gabrielius Keibas Anykščių Antano Vienuolio progimnazija 8 I
Dominykas Dulevičius Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla 8 II

Pasvalys, Petro Vileišio gimnazija, 2016-02-26

Vardas, pavardėMokyklaKlasėVieta
Neringa Levinskaitė KTU gimnazija 10 I
Grantas Gadliauskas Kauno Antano Smetonos gimnazija 12 II
Romas Petkus Kauno Antano Smetonos gimnazija 12 II
Daumantas Kojelis KTU gimnazija 10 III
Kajus Panevėžys KTU gimnazija 11 III
Darius Kurtinaitis Kauno Jono Jablonskio gimnazija 11 III

Kaunas, KTU Inžinerijos licėjus, 2016-02-19

Vardas PavardėMokyklaKlasėVieta
Matas Bartaška Kauno Antano Smetonos gimnazija 12 I
Rasa Katinaitė Kauno Antano Smetonos gimnazija 11 II

Kaunas, KTU Inžinerijos licėjus, 2016-02-19

Vardas, pavardėMokyklaKlasėvieta
Emilis Stasaitis Kauno Jono Pauliaus II gimnazija 7 I
Vytautas Velička Kauno Veršvų vidurinė mokykla 7 II

Kaunas, KTU Inžinerijos licėjus, 2016-02-19

Vardas, pavardėMokyklaKlasėVieta
Ramojus Nikontas Druskininkų „Ryto“ gimnazija 12 I
Edvinas Karenga Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija 11 II
Marius Kurbakovas Alytaus Jotvingių gimnazija 12 II
Redas Jatkauskas Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija 12 III
Rokas Kilinskas Alytaus Jotvingių gimnazija 10 III
Nerijus Dulkė Žiežmarių gimnazija 12 III

Druskininkai, "Ryto" gimnazija, 2016-02-19

Vardas PavardėMokyklaKlasėVieta
Rytautas Kvašinskas Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija 12 I
Aidas Burokas Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija 12 II

Druskininkai, "Ryto" gimnazija, 2016-02-19

Vardas, pavardėMokyklaKlasėvieta
Dainora Švetkauskaitė Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla 8 I
Monika Jurkūnaitė Alytaus „Volungės“ pagrindinė mokykla 8 II

Druskininkai, "Ryto" gimnazija, 2016-02-19

Vardas, pavardėMokyklaKlasėVieta
Žilvinas Pranaitis Jurbarko Antano Giedraičio Giedriaus gimnazija 11 I
Andrius Bendoraitis Šakių „Žiburio“ gimnazija 11 II
Matas Kaminskas Marijampolės marijonų gimnazija 12 II
Tomas Švedas Marijampolės Sūduvos gimnazija 12 III
Marius Lastauskas Kalvarijos gimnazija 12 III
Tadas Žaliauskas Marijampolės marijonų gimnazija 12 III

Vilkaviškis, "Aušros" gimnazija, 2016-02-15

Vardas PavardėMokyklaKlasėVieta
Simas Paškauskas Vilkaviškio „Aušros“ gimnazija 12 I
Justas Dėnas Šakių „Žiburio“ gimnazija 11 II
Geda Murinaitė Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija 12 III
Augustė Rinkevičiūtė Šakių „Žiburio“ gimnazija 12 III

Vilkaviškis, "Aušros" gimnazija, 2016-02-15