Norite pamatyti visus rezultatus - prisijunkite! Rezultatai bus publikuojami iki 2015-06-30 dienos.

Vardas, pavardėMokyklaKlasėvieta
Ignas Kancleris Vilniaus licėjus 12 I
Vytautas Strimaitis Vilniaus Žvėryno gimnazija 12 II
Paulius Čibinskas VšĮ Šiaulių universiteto gimnazija 12 II
Neringa Levinskaitė KTU gimnazija 9 II
Titas Malinauskas Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija 10 III
Arnas Uselis Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija 12 III
Paulius Drabužinskis Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija 12 III
Robertas Norkus Šiaulių Dainų progimnazija 8 III
Saulius Skliutas Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija 12 III

 

Vardas, pavardėMokyklaKlasėvieta
Viktorija Lukošiūtė Kėdainių Šviesioji gimnazija 12 I
Aurelija Baliukynaitė Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija 12 II
Lina Staškevičiūtė Pasvalio Petro Vileišio gimnazija 11 III

Kaunas, KTU, 2015-03-07

Vardas, pavardėMokyklaKlasėvieta
Simonas Baltūsis VšĮ Pranciškonų gimnazija 7 I
Gabrielius Keibas Anykščių Antano Vienuolio progimnazija 7 II
Mikas Palujanskas Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija 8 III
Aistė Bekintytė Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 8 III

Kaunas, KTU, 2015-03-07

Vardas, pavardėMokyklaKlasėDarbo pavadinimasVieta
Ovidijus Reipšlėger KTU Inžinerijos licėjus 12 Easyket - kitokie KET testai I
Matas Kaminskas,
Tadas Žaliauskas,
Andrius Simanaitis
Marijampolės marijonų gimnazija 11 Marijampolės Miesto Meniu II
Žygimantas Skridla,
Paulius Kuzmickas
Vilniaus Simono Daukanto gimnazija,
Vilniaus Karoliniškių gimnazija
12 Trip to Vilnius III

Kaunas, KTU, 2015-03-07

Vardas, pavardėMokyklaKlasėvieta
Emilijus Stankus Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija 12 I
Lukas Kybartas Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija 11 II
Matas Ramanauskas Šiaulių Didždvario gimnazija 12 II
Paulius Čibinskas Šiaulių universiteto gimnazija 12 III
Mindaugas Dirginčius Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija 11 III
Tadas Kivilius Šiaulių universiteto gimnazija 12 III

Kuršėnai, Lauryno Ivinskio gimnazija, 2015-02-27

Vardas, pavardėMokyklaKlasėvieta
Liveta Arčiulytė Klaipėdos "Vėtrungės" gimnazija 3 I

Kuršėnai, Lauryno Ivinskio gimnazija, 2015-02-27

Vardas, pavardėMokyklaKlasėvieta
Nedas Sabanskas Šiaulių "Romuvos" progimnazija 8 I
Simonas Baltūsis VšĮ Pranciškonų gimnazija 7 II
Austėja Valeikaitė Šiaulių Dainų progimnazija 7 III

Kuršėnai, Lauryno Ivinskio gimnazija, 2015-02-27

Vardas, pavardėMokyklaKlasėvieta
Matas Timinskas Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija 3 I
Vilius Karsokas Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija 12 II
Ignas Žebrauskas Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija 12 II
Dovydas Dzežulskis Grinkiskio Jono Poderio gimnazija 10 III
Simonas Zabutka Kėdainių šviesioji gimnazija 4 III
Lukas Cedronas Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija 12 III

Pasvalys, Petro Vileišio gimnazija, 2015-02-27

Vardas, pavardėMokyklaKlasėvieta
Lina Staškevičiūtė Pasvalio Petro Vileišio gimnazija 3 I
Viktorija Lukošiūtė Kėdainių šviesioji gimnazija 4 II

Pasvalys, Petro Vileišio gimnazija, 2015-02-27

Vardas, pavardėMokyklaKlasėvieta
Mingailė Matijaškaitė Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla 8 I
Gabrielius Keibas Anykščių Antano Vienuolio progimnazija 7 II

 Pasvalys, Petro Vileišio gimnazija, 2015-02-27

Vardas, pavardėMokyklaKlasėvieta
Neringa Levinskaitė KTU gimnazija 9 I
Tautvydas Valašinas KTU gimnazija 12 II
Rugilė Pevcevičiūtė KTU gimnazija 12 II
Martynas Stankevičius KTU gimnazija 10 III
Justas Janickas KTU gimnazija 9 III
Meilė Petrauskaitė KTU gimnazija 12 III

 Kaunas, KTU Inžinerijos licėjus, 2015-02-20

Vardas, pavardėMokyklaKlasėvieta
Viktorija Domarkaitė Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinė mokykla 12 I
Matas Bartaška Kauno Antano Smetonos gimnazija 11 II

Kaunas, KTU Inžinerijos licėjus, 2015-02-20

Vardas, pavardėMokyklaKlasėvieta
Mantas Morkūnas KTU Inžinerijos licejus 5 I
Augustas Palionis KTU Inžinerijos licėjus 6 II

Kaunas, KTU Inžinerijos licėjus, 2015-02-20

Vardas, pavardėMokyklaKlasėvieta
Artūras Marcišauskas Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija 12 I
Saulius Skliutas Alytaus Adolfo Ramanausko - Vanago gimnazija 12 II
Justas Ališkevičius Žiežmarių gimnazija 11 II
Adomas Navickas Alytaus Adolfo Ramanausko - Vanago gimnazija 12 III
Dominykas Ruškys Druskininkų "Ryto" gimnazija 12 III
Audrius Urbonavičius Žiežmarių gimnazija 11 III

Druskininkai, "Ryto" gimnazija, 2015-02-20

Vardas, pavardėMokyklaKlasėvieta
Aurelija Baliukynaitė Alytaus Adolfo Ramanausko - Vanago gimnazija 4 I
Rytautas Kvašinskas Alytaus Adolfo Ramanausko - Vanago gimnazija 3 II

Druskininkai, "Ryto" gimnazija, 2015-02-20

Vardas, pavardėMokyklaKlasėvieta
Dainora Švetkauskaitė Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla 7 I
Greta Gataveckaitė Alytaus „Volungės“ pagrindinė mokykla 8 II

Druskininkai, "Ryto" gimnazija, 2015-02-20

Vardas PavardėMokyklaKlasėVieta
Dovydas Valiokas Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija 12 I
Andrius Simanaitis Marijampolės marijonų gimnazija 11 II
Tadas Žaliauskas Marijampolės marijonų gimnazija 11 II
Edvinas Senda Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija 2 III
Andrius Bendoraitis Šakių „Žiburio“ gimnazija 2 III
Tomas Švedas Marijampolės Sūduvos gimnazija 11 III

 Vilkaviškis, "Aušros" gimnazija, 2015-02-18

Vardas, pavardėMokyklaKlasėVieta
Rūta Kriaučiūnaitė Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija 4 I
Simas Paškauskas Vilkaviškio "Aušros" gimnazija 3 II
Laura Pučkutė Vilkaviškio "Aušros" gimnazija 4 III

 Vilkaviškis, "Aušros" gimnazija, 2015-02-18

Vardas, pavardėMokyklaKlasėVieta
Viktorija Piliutytė Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija 8 I

 Vilkaviškis, "Aušros" gimnazija, 2015-02-18